Info a telefonické objednávky od 8:00 do 16:00 hodin na čísle +420 377 429 869
paypal
Publikace Elektrolety a jak na to DPH10% 0904
144 Kč (-0%)
144 Kč
Skladem
 
ks

Brožurka vznikla shrnutím článků, které autor během let postupně sepisoval jako reakce na časté dotazy, časté problémy, časté nejasnosti. Články  postupně přibývaly na webu firmy a po čase utvořily víceméně uzavřený celek. Tak vznikla myšlenka sestavit z nich knihu. Přes všechno množství informací, které je dostupné na internetu, se autor stále domnívá že tištěná podoba má stále své oprávnění pro větší pružnost při listování ve srovnání s "broušením" na Internetu.

V úvodních krátkých kapitolách jsou uvedeny základní problémy, se kterými se každý nový adept sejde.
Dále jsou zmíněny záležitosti, které začátečníky často trápí, protože jsou pro něho "neviditelné" nebo jim nepřikládá tak důležitý význam, který mají: těžiště, zkroucení atd.

Podrobněji jsou vysvětleny některé pojmy, které často nejsou zcela jasné ani pokročilejším modelářům: opět vliv polohy těžiště, volba vrtule, motoru atd.

Autor se snaží vysvětlit i řadu pověr a mýtů, i když si nedělá iluze o tom, že by se daly zcela vyvrátit: zmíníme např. nekonečené debaty o "úhlu spodní strany profilu ???" ... "čím víc ampér tím větší výkon ???" ... atd atd.

Kniha je psána z uživatelského pohledu, nejedná se samozřejmě o žádnou encyklopedii. Je rozdělena do víceméně samostatných kapitol, na jejich konci je uvedena literatura k dalším informacím.

Doufáme, že kniha přiměje čtenáře k přemýšlení a tím přispěje k většímu potěšení z našeho hobby.

Kniha má 94 stran.

Horejsi
Copyright © 2010 Hořejší s.r.o.
design by
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS