Info a telefonické objednávky od 8:00 do 16:00 hodin na čísle +420 377 429 869
paypal

O nás

Proč nakupovat v našem e-shopu?

Firmu založil v roce 1992 Ivan Hořejší, který řadu let reprezentoval Československo a v leteckém modelářství získal několik titulů mistra světa a Evropy.

Naše firma je tedy v oboru už 27 roků. Naši zaměstnanci mají v součtu více než 80 let modelářských zkušeností! A nejsme tu jen kvůli prodeji zboží a vlastních výrobků. Máme i dostatek znalostí, které si nechceme nechávat pro sebe a dokážeme poradit. Budeme moc rádi, když Vám svými produkty a radami pomůžeme aktivně trávit čas naším společným koníčkem.

Nesoustředíme se na prodej nejlevnějšího zboží v odpovídající "kvalitě". Nabízíme pouze spolehlivé a ověřené produkty za rozumné ceny. Pokud je to jen trochu možné, výrobky sami ověřujeme a testujeme. Na našem webu neuvádíme zavádějící informace. Ceny, které vidíte, jsou vždy konečné včetně DPH.

Zboží, které nabízíme na webu, máme i u nás skladě. Zásadně nepoužíváme zavádějící termíny "Do 5 dnů - U dodavatele - Dostupné - V externím skladu" atd. Pokud nám tedy dopoledne pošlete objednávku, my vám již odpoledne odešleme balíček. A napomůže-li tomu dopravce, bude vám zboží doručeno zpravidla už druhý den!

U dováženého zboží je clo vždy součástí konečné ceny. Jelikož nakupujeme přímo od výrobců, nejsou naše ceny navýšeny o další zbytečné náklady (marže, provize atd.). A hlavně, na rozdíl od čínských e-shopů odvádíme daně doma, nákupem u nás podpoříte českou ekonomiku, takže přispějete i sami sobě na bezplatné školství, zdravotnictví, důchody, silniční síť atd.

Držíme krok s dobou, sortiment neustále rozšiřujeme a vyhledáváme zajímavé novinky a vychytávky. Samozřejmostí je pak vstřícnost a ochota našeho personálu, české návody ke všem výrobkům a rychlé vyřízení případných reklamací. Rádi Vás přivítáme i v naší kamenné prodejně v Plzni na adrese Slovanská 1276/8, kde Vám zboží předvedeme a společně jej vyzkoušíme.

Těšíme se na vás!

Horejsi
Copyright © 2010 Hořejší s.r.o.
design by
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS