Info a telefonické objednávky od 8:00 do 16:00 hodin na čísle +420 377 429 869
paypal
BSI SUPER-GOLD 1/2oz řídké polystyren 14,2g 1266
239 Kč (-0%)
239 Kč
Skladem
 
ks

SUPER-GOLD™ a  SUPER-GOLD+™ jsou CA(kyanoakrylátová) lepidla bez zápachu. Slepení trvá jen o 2 až 3 sekundy déle, než u jiných lepidel, ale nedochází k "vykvetení" lepidla během vytvrzování. Nedochází k vyvíjení "kouře", který draždí nosní sliznici a oči. 
SUPER-GOLD™ nenapadá pěnové materiály (polystyren, depron), proto je vhodný  pro lepení pěnových výplní křídel a pro montáž, nebo opravy modelů z pěnových materiálů. Nezamlžuje průhledné kabiny. SUPER-GOLD+™ je ideální pro lepení průhledných kabin plastikových modelů, ačkoliv MAXI-CURE™ je doporučován pro lepení pro lepení včech ostatních částí plastikových modelů. SUPER-GOLD +™ slepí dřevo s polystyrénem(depronem) nejdéle během patnácti sekund. 
Při lepení pěna-pěna aplikujte lehký postřik aktivátoru INSTA-SET™ na jednu lepenou plochu a na druhou naneste SUPER-GOLD+™. Přílišné množství aktivátoru INSTA-SET™ může vyvinout velké množství tepla a tím roztavit pěnu. Obě lepidla SUPER-GOLD™ a  SUPER-GOLD+™ jsou do určité míry pružná, lépe pohlcují rázy.
Při použití většího množství lepidla, např. při prosycování skelné tkaniny, nebo Kevlaru, SUPER-GOLD™ a SUPER-GOLD+™ eliminují vyvíjení "kouře" z odpařování monomeru, které jinak činí opakované použití CA nepříjemným.

Balení: 1/2 oz (14 gramů) Konzistence: řídké

Používání CA lepidel      

Tipy a triky s CA lepidly    

Časté dotazy     

Tabulka použití lepidel BSI

 
INFORMACE O NEBEZPEČNOSTI VÝROBKU:
Kyanoakrylátové lepidlo.
Směs není klasifikována jako nebezpečná.
EUH202 Kyanoakrylát. Nebezpečí. Okamžitě slepuje kůži a oči. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Horejsi
Copyright © 2010 Hořejší s.r.o.
design by
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS