Info a telefonické objednávky od 8:00 do 16:00 hodin na čísle +420 377 429 869
paypal
Regulátor napětí Dualsky VR PRO DUO 1952
1 649 Kč (-0%)
1 649 Kč
Skladem
 
ks
Regulátor VR PRO DUO se dá označit jako "Power Manager". Je vhodný pro největší modely, u kterých se požaduje maximální provozní bezpečnost.
 
Regulátor slouží k poskytnutí napájecího napětí pro palubní soustavu v modelu. Kromě této funkce má také následující vlastnosti:

  • Napájení dvojicí baterií, které se mohou vzájemně zastupovat
  • Indikace napětí obou baterií
  • Čtveřice propojek pro napájení příjímače a serv
  • Možnost přímého napájení až 4 serv s největším odběrem (resp. těch nejdůležitějších). Tato serva pak nejsou napájena ze sběrnice z přijímače.
  • Možnost připojení bezpečnostního  vypínače FSS-3 (je součástí dodávky)
  • Možnost připojení chladícího dmychadla (v prodeji samostatně)

Obecně se doporučuje používat regulátor napětí i pro palubní soupravu typu HV s napájením z baterie LiPo 2S, protože napětí baterie během vybíjení klesá a rychlost pohybu serv se tím mění.

Regulátor může poskytnout proud až 15A (20A s chladícím dmychadlem), který postačí pro napájení palubní soupravy modelů, které mají až 10 velkých serv (modely do hmotnosti cca 30 kg).
Připojení napájecí baterie i přijímače je kvůli větší bezpečnosti zdvojené.

Regulátor úmyslně NEMÁ blokování serva při jeho poruše. Návrháři regulátoru jsou přesvědčeni, že tato vlastnost je zbytečná (bez jednoho z důležitých serv se nedá letět tak jako tak) a navíc může být nebezpečná: při náhodném přetížení serva během ostrého manévru by mohlo dojít k aktivaci ochrany a tím k vyřazení serva z provozu.

Napětí pro RC soupravu je možno nastavit na velikost 5V - 6V - 7,4V.

Návod k použití
 
Horejsi
Copyright © 2010 Hořejší s.r.o.
design by
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS