Info a telefonické objednávky od 8:00 do 16:00 hodin na čísle +420 377 429 869
paypal
E-logger Eagle Eyes v pouzdru 1968

Jednotka Eagle Eyes se používá pro telemetrický přenos signálu (obrazu s daty) z modelu na zem, do televizoru nebo počítače.
Slouží  pro zdokonalení příjmu.

Podrobněji:

Jednotka poskytuje následující služby:

* Výběrový příjem - když k jednotce připojíte dva video/audio přijímače NTSC nebo PAL (na libovolné frekvenci), EagleEyesTM stále vybírá kvalitnější signál. Tím se příjem výrazně zlepší a odstraní se případné poruchy. Je možno nstavit různé konfigurace pomocí přepínačů na desce přístroje a signalizačních diod.

* Sledovací anténa - při spojení s jednotkou OSD Pro je  EagleEyesTM srdcem natáčecí antény, která se současně otáčí a naklápí. Systém se nastavuje (ve spolupráci s OSD PRO) pomocí menu na obrazovce televizoru. Vestavný regulátor poskytuje napájení pro servo otáčení a servo naklápění.

* Telemetrie - ve spolupráci s OSD Pro je možno přenášet do počítače v reálném čase všechna naměřená data, nejem polohu GPS. Jednotka EE je přitom spojena s počítačem pomocí USB kablíku. Dráha letu se pak může  dále zpracovat, např. vizualizovat pomocí Google Earth. Buďto v reálném čase nebo po ukončení letu.
 
* Čtyři kanály pro výstup A/V - pokud si přejete větší počet A/V výstupů, Eagle Eye má vestavěny dokonce čtyři.

* Programovatelný alarm nízkého napětí - v jakém je stavu baterie pozemní stanice? Je možno naprogramovat signalizaci, která se aktivuje při dosažení zvoleného napětí. Bzučák je možno naprogramovat i pro signalizaci jeiné velčiny - v úvahu připadá například slabý signál telemtrie. ow you can program a low voltage alarm buzzer, which alerts you when your battery is below your chosen voltage.

Funkce s výkonnou sledovací anténou je dobře vidět npř. na fpvpilot.com

Horejsi
Copyright © 2010 Hořejší s.r.o.
design by
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS