Info a telefonické objednávky od 8:00 do 16:00 hodin na čísle +420 377 429 869
paypal
Eagletree GUARD-STAB 2D/3D 1969
Nový letový stabilizátor Guardian 2D/3D je založen na ověřené technologii, kterou vyvinula firma Eagletree. Guardian je schopen potlačit vliv turbulence a vyrovnat dráhu letu. Ale to není všechno. Na rozdíl od levných stabilizátorů je schopen po ztrátě orientace pilota vrátit model  do vodorovného letu.

Guardian je vhodný plošníky všech typů. Ať už létáte se spalovacím, elektrickým motorem, s akrobatickým polystyrenovým modelem, s větroněm atd. Fouká vítr, nebo je turbulentní ovzduší? Guardian poryvy vykompenzuje a budete létat jako za klidu.

Guardian se správným způsobem namontuje  do modelu. Kabelem (je součást dodávky) se zapojí mezi přijímač a serva. Pomocí malého šroubováku se nastaví velikost tlumení v jednotlivých osách a zapojí se přepínač - není nutný, ale hodí se. K nastavení nepotřebujete počítač ani jiné další zařízení.
 
Během letu je možno přepínat mezi módem 2D (stabilizace vodorovného letu) a módem 3D (akrobatický režim, bez stabilizace). V každé pozici modelu můžete pouze vysílačem přepnout do režimu 2D a model automaticky přejde do vodorovného letu.
 
Guardian poskytuje ochranu Vašemu modelu i Vaší peněžence.
 
Dotaz: Proč potřebuji Guardian?
Guardian pomáhá řídit modely začátečníkům i expertům. Zvyšuje sebevědomí pilota, který se nemusí obávat důsledků případné chyby při řízení.
 
Režim 2D - Guardian umožní daleko plynulejší let modelu a dokáže jeho automatické uvedení do vodorovného letu. Přístroj si "pamatuje" vodorovný let a umí model do tohoto režimu vrátit. Bude se vám zdát, že model letí jako po kolejích. Guardian je také velmi vhodný pro létání FPV. Pokud si vyhradíte na vysílači další ovládací prvky, můžete během letu dokonce měnit velikost zisku stabilizace.

Jestli máte raději nastavení pomocí počítače, pak můžete stáhnout a nainstalovat aplikaci Windows. Po připojení propojkou USB lze pomocí této aplikace Guardian snadno konfigurovat. Software také umožňuje uložit profil nastavení daného modelu. Umožní snadnou výměnu přístroje mezi několika modely s jednoduchým zavedením dříve uložené konfigurace.
 
Dotaz: Jak Guardian pracuje?
Vestavěné senzory (6DOF IMU) indikují směr síly gravitačního pole země. Procesor vyhledává a vyhodnocuje aktuální pozici modelu a opravuje jeho kurs. To se opakuje několikatisíckrát za minutu.
 
Dotaz: Jak se  liší Guardian od ostatních stabilizačních systémů?
Dosavadní stabilizační systémy vyžadovaly instalaci speciálních externích senzorů, byly těžké, velké a drahé. To vše Guardian mění. Je mnohem levnější, než obdobné systémy. Je lehký, malý.
Jako všechny systémy Eagletree, i Guardian je možno spojit s počítačem. Aplikace umožňuje detailní konfiguraci, uložení a vyvolání nastavení daného modelu (profil), update systému přes internet. Pro modernizaci nemusíte kupovat nový přístroj ani ho nikam posílat. Stačí zavést novou verzi software.
Datový port USB je součástí přístroje. Plánujeme vývoj dalšího hardware i software.
Poznámka: Propojka pro USB je běžného typu, proto není součástí balení. Pokud ji nemáte, snadno si ji opatříte v běžném obchodu s elektronikou.

Dotaz: Kde je možno najít další informace?

Kliknět zde pro manuál (PDF) v angličtině.

Klikněte zde pro překlad manuálu do češtiny.

Klikněte zde pro vlákno na RCGroups.com.

Klikněte zde pro vlákno, ve kterém se diskutuje Guardian OSD Expander (podobná funkce) pro FPV/OSD.

Video tutorial ukazuje instalaci a konfiguraci:


Dotaz: Jak Guardian pracuje?

Jestli jste začátečník, Guardian odstraní do velké míry obavy z havárie.

Horejsi
Copyright © 2010 Hořejší s.r.o.
design by
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS