Info a telefonické objednávky od 8:00 do 16:00 hodin na čísle +420 377 429 869
paypal
Reg. Mamba Monster 2 1/8 sleva 2125
3 999 Kč (-0%)
3 999 Kč
Skladem 3 kusy
 
ks
Regulátor Mamba Monster 2 je stejné "zvíře" jako jeho starší bratr, ale navíc má rád vodu. Je to tak. Hodní lidé z Castle Creations ho opatřili voděodolným kabátkem. Můžete si tak užívat jízdu ranní rosou, na blátivých cestách, v mokrém sněhu a kdekoliv jinde kde si přejete jezdit s "osminou" bugginou/trugginou, nebo moster truckem.
Mamba Monster 2 je navržený pro napájení z až 6s LiPol a pro modely do hmotnosti cca 6,8 kg. Vylepšená skříň regulátoru dovoluje použití ventilátoru, pokud je to třeba. K terminálům si nyní může uživatel připájet kabely k akumulátoru v požadovaném směru a délce, podle potřeby.

Stejně jako u jeho předchůdce, tak i Mamba Monster 2 jde plně programovat pomocí USB propojky Castle Link. Pokud používáte ventilátor, tak ho před jízdou v mokrém prostředí z regulátoru sundejte. Ventilátor není voděodolný.

Přestože jsou regulátory Mamba Monster 2 a střídavé motory Castle voděodolné, mohou na ně působit korozivní faktory jako slaná voda (v našich podmínkách např. prosolený sníh). Po každé jízdě v korozivním prostředí opláchněte regulátor a motor čistou vodou. I když je motor a regulátor voděodolný, doporučujeme vám se ujistit, že ostatní části modelu: podvozek, akumulátory a veškeré části RC řízení jsou také voděodolné.

Parametry reg. Mamba Monster 2
Napájení: MIN. 2S LiPol, MAX. 6S LiPol
Max. trvalý proud: 120A (při plném plynu a řádném chlazení vzduchem)
Obvod BEC: 5 - 7V (nastavitelný uživatelem)
Provozní prostředí: voděodolné* provedení umožnuje provoz v téměř každém prostředí
Brzda: proporcionální
Reverzace: ano, s blokací
Rozměry: 47 x 56 x 34mm
Hmotnost (bez kabelů akku): 111,5g
 
* není konstruováno pro trvalý provoz pod vodou. Po provozu v mokrém prostředí z regulátoru odstraňte nečistoty a korozivní materiály, regulátor opláchněte čistou vodou a nechte ho řádně vyschnout. Ventilátor není voděodolný. Před provozem v mokrém prostředí ho z regulátoru sundejte. 
Horejsi
Copyright © 2010 Hořejší s.r.o.
design by
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS