Info a telefonické objednávky od 8:00 do 16:00 hodin na čísle +420 377 429 869
paypal
MT-125 EX sleva 6% 3984
1 210 Kč (-6%)
1 137 Kč
Skladem 3 kusy
 
ks

Senzory MT 125 EX jsou určeny k měření teploty zařízení, jako jsou motory, regulátory, akumulátory a další vybavení v modelu.  K zobrazení naměřených hodnot se využívá terminál JETIBOX s možností bezdrátového přenosu informací systémem DUPLEX 2,4GHz.


Systém Duplex využívá pro komunikaci pásmo 2,4GHz, které umožňuje přenášet data nejen do modelu k jeho řízení, ale i zpět do vysílače. Telemetrická data získaná za provozu se přenáší v reálném čase a aktuální stav měřených veličin je možné zobrazovat na LCD JETIBOXu. Jednotka MT zaznamenává minimální a maximální teplotu jednotlivých čidel a zobrazuje jejich aktuální hodnotu.
K nastavení parametrů a zobrazování naměřených hodnot slouží terminál JETIBOX.
Zařízení MT 125 EX se skládá ze dvou částí. První je samotný modul MT, který slouží ke sběru dat z čidel teploty a lze ho připojit k JETIBOXU, přijímači, nebo Expanderu systému DUPLEX. Samotné měření teploty provádí čidla připojená k modulu MT. Dbejte na to, aby teplota modulu MT ani čidla nepřesáhla udávané parametry, viz. tabulka technických parametrů. 
Modul MT 125 EX umožňuje nastavit zvukovou signalizaci pro jednotlivá čidla. Tento alarm můžete nastavit jako upozornění na překroční teploty nebo ochlazení pod nastavenou mez. Zvukovou signalizaci generuje vysílací modul DUPLEX Tx prostřednictvím zabudované sirénky. Jednotlivé alarmy jsou od sebe, pro lepší rozpoznání, odlišeny a je jim přiděleno písmeno z morseovy abecedy. Zvuková signalizace překročení parametrů se generuje i v případě, když není připojen JETIBOX. Pokud máte připojen JETIBOX, vypíše se na jeho LCD jaký parametr byl překročen. V případě překročení více parametrů dochází k střídání alarmů i výpisů na LCD JETIBOXU.

Obsah balení:
Jednotka MT-125 EX  1ks
Teplotní čidlo MT-125  2ks
Návod k obsluze v češtině

 
Hmotnost [g] 10
Rozměry [mm] 19 x 14 x 4
Rozsah pracovních teplot [°C] -10 až 85
Napájecí napětí [V] 3,5 až 8,4
Průměrný proud [mA] 7
Počet teplotních čidel 2
Rozsah měřené teploty [°C] -55 až 85
Přesnost měření [%] 0,5
Horejsi
Copyright © 2010 Hořejší s.r.o.
design by
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS